Vi er en salong som tilbyr negledesign, fotpleie, hårfjerning, bryn- og vippe-tjenester.
Hos oss får du en helhetlig opplevelse innen skjønnhet og velvære. Vår salong tilbyr et variert utvalg av tjenester som negledesign, fotpleie, vipper og bryn, samt hårfjerning. Vi står klart til å hjelpe deg med å fremheve din unike stil og skape en følelse av velvære.
I vår parfymeri-avdeling finner du et nøye utvalgt sortiment av skjønnhetsprodukter. Vi tilbyr sminke, hudpleie, et lite utvalg av dufter, samt produkter spesielt tilpasset barn og unge. I tillegg har vi et variert utvalg av parfymeartikler for alle anledninger.
Enten du ønsker en avslappende behandling eller å oppdatere sminkekolleksjonen din, er vi her for å hjelpe deg.
Besøk oss for en uforglemmelig opplevelse!
Gavekort fra Røros Handelsstand
Gavekortet kan brukes på rundt 50 ulike steder i Røros. Butikker, spisesteder, gallerier, overnattingssteder og mange andre kan ta imot gavekortene.
Arrangement året rundt
På Røros står arrangementene og aktivitetene i kø: Om du ønsker å vite mer om historien vår kan du dra innom Rørosmuseet Smelthytta og Olavsgruva året rundt, men ikke glem å besøke oss under Rørosmartnan, Julemarked Røros, Elden, Vinterfestspill eller Femundløpet.



